Özel Demiderm Polikliniği

Telefon : 0 (232) 464 09 34

Whatsapp : 0 (530) 828 05 95

Ali Çetinkaya Bulv. No:22 K:4 D:8 Alsancak – İZMİR

KIL TEKNİĞİ İLE KAŞ KONTÜRÜ

Dermapen Nedir?

Kıl Tekniği ile Kalıcı Kaş Kontürü uygulaması ile hiç kaşı olmayan kişilere kaş görüntüsü sağlanabilir, seyrelmiş veya dökülmüş olan kaşlarda da kıl yoğunluğu arttırılarak kaşlar daha gür gösterilebilir veya kaşlardaki eşitsizlikler düzeltilerek yüzünüz ile uyumlu ve biçimli kaşlar oluşturulabilir.

3D Kıl Tekniği Nasıl Yapılır?

İşlem Profesyonel makineyle Microblading (3D kıl tekniği) ile yapılmaktadır.  Kaş tasarımı çizildikten sonra, kaş görünümü vermek için kıl yönüne doğru incecik kıl şekilleri çizilmesi işlemidir. Böylece, oluşan kıl görüntüsü neredeyse gerçek kaşla ayırt edilemez. 3D Kıl Tekniği en doğal sonucu veren kaş kontür işlemidir ve yakından bakıldığında bile anlaşılması güçtür. Kalıcı makyajda işlemin profesyonel kişiler tarafından yapılmasının yanı sıra kullanılan boyların kalitesi de hem sağlığınız hem de daha kalıcı sonuçlar için oldukça önemlidir.

Hangi Markalar Kullanılır?

 Kalıcı makyajda kullanılan boyların kalitesi sağlığınız ve kalıcılık için oldukça önemlidir. Polikliniğimizde kullandığımız markalar Reza’s, Long-timer ve Goldeneye’dir.

Ne Kadar Süre Kalıcıdır?

Kaş Kontürü uygulamasının kalıcılık süresi cilt yapınıza göre değişmekle birlikte 2 – 5 yıldır.

İşlem Kaç Seansta Tamamlanır?

Kaş kontür işlemi tek seansta tamamlanmaktadır. Uygulama sonrası kaş üstünde küçük kabuklanmalar oluşur, bu kabuklanmalar soyulmamalıdır. Uygulama sonrası 1 hafta içerisinde kabuklar tamamen dökülmektedir.

UZMANLARIMIZA SORUN

Tedavilerimiz ve uygulamalarımızla ilgili merak ettiğiniz tüm soruları uzmanlarımıza sorabilirsiniz.